• Azərbaycan Bakı. Baş redaktor.V.Rufullayev. E-mail: valeh-rufullayev@mail.ru
  • .





    SON DƏQİQƏ

    Oktyabr ayı üçün nazir və komitə sədrlərinin vətəndaşları QƏBUL CƏDVƏLİ

    Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin və onların müavinlərinin 2019-cu ilin oktyabr ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.

    Xəbərinə görə, vətəndaşların qaldırdıqları məsələlər qəbulu keçirən təşkilatların səlahiyyətlərinə aid olmalıdır. 

    Mərkəzi icra hakimiyyəti

    orqanları, digər qurumlar

    Qəbul

    günü

    Qəbulun keçirildiyi

    və əhatə etdiyi

    şəhər, rayonlar

    Vilayət Zahirov

    Ədliyyə nazirinin müavini

    03

    Xaçmaz

    Əhməd Əhmədzadə

    Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri

    04

    Lənkəran, Astara

    Zakir Quliyev

    Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini

    04

    Cəlilabad

    Rafiq Aslanov

    Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini

    04

    Masallı

    Əkbər Hacıyev

    ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktoru

    04

    Salyan

    Ramil İsgəndərov

    ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini

    04

    Sabirabad, Saatlı

    Ruslan Əliyev

    ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini

    04

    Şirvan, Hacıqabul

    Fikrət Məmmədov

    Ədliyyə naziri

    08

    Füzuli, Beyləqan, İmişli

    Sahil Babayev

    Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri

    11

    Tərtər, Ağdam

    Anar Kərimov

    Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini

    11

    Bərdə

    Mətin Kərimli

    Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini

    11

    Ağcabədi, Laçın

    Azad Rəhimov

    Gənclər və idman naziri

    11

    Şirvan, Hacıqabul

    İntiqam Babayev

    Gənclər və idman nazirinin müavini

    11

    Sabirabad, Saatlı

    İsmayıl İsmayılov

    Gənclər və idman nazirinin müavini

    11

    Salyan, Neftçala

    Ramin Quluzadə

    Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri

    11

    Mingəçevir, Ağdaş

    Əli Abdullayev

    Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin birinci müavini

    11

    Yevlax

    Oqtay Şirəliyev

    Səhiyyə naziri

    11

    Göyçay, Ağsu

    Elsevər Ağayev

    Səhiyyə nazirinin müavini

    11

    Zərdab, Ucar

    Rahim Əliyev

    Səhiyyə nazirinin müavini

    11

    Kürdəmir

    Namiq Əsgərov

    Baş prokurorun müavini

    11

    Ağdam, Füzuli

    Ceyhun Həsənov

    Ədliyyə nazirinin müavini

    11

    Gəncə

    Vüqar Əhmədov

    “Azərişıq” ASC-nin sədrinin vəzifəsini icra edən

    11

    Goranboy, Naftalan

    Ramil Yusifov

    “Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini

    11

    Bərdə, Tərtər

    Bəhram Xəlilov

    Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini

    11

    Samux, Gəncə, Daşkəsən, Göygöl, Gədəbəy

    Sahir Məmmədxanov

    Vergilər nazirinin birinci müavini

    15

    Masallı, Lənkəran, Astara, Lerik, Cəlilabad, Biləsuvar

    Şahin Mustafayev

    İqtisadiyyat naziri

    17

    Balakən

    Niyazi Səfərov

    İqtisadiyyat nazirinin müavini

    17

    Zaqatala

    Sahib Məmmədov

    İqtisadiyyat nazirinin müavini

    17

    Qax

    Arzu Rəhimov

    Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi

    17

    Sumqayıt, Abşeron, Şuşa, Qubadlı, Zəngilan, Laçın, Cəbrayıl, Xocavənd, Xocalı

    Pərviz Şahbazov

    Energetika naziri

    18

    İmişli, Biləsuvar

    Samir Vəliyev

    Energetika nazirinin müavini

    18

    Ağdam, Ağcabədi

    Elnur Soltanov

    Energetika nazirinin müavini

    18

    Beyləqan, Füzuli

    Mikayıl Cabbarov

    Vergilər naziri

    18

    Sumqayıt, Abşeron, Siyəzən, Xızı, Qubadlı, Zəngilan, Şuşa

    Rövşən Rzayev

    Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

    18

    Ağcabədi

    Rüstəm Usubov

    Baş prokurorun birinci müavini

    18

    Şəki, Qax

    Hikmət Mirzəyev

    Ali Məhkəmənin İnzibati-İqtisadi kollegiyasının sədri

    18

    Masallı

    Saleh Məmmədov

    Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri

    18

    Qazax, Ağstafa

    Əvəz Qocayev

    Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini

    18

    Tovuz

    Qorxmaz Hüseynov

    “Azərsu” ASC-nin sədri

    18

    Lənkəran, Astara, Lerik

    Oruc Zalov

    Daxili işlər nazirinin müavini

    19

    Bərdə, Naftalan, Füzuli, Beyləqan, Xocavənd, Şuşa, Ağcabədi, Laçın, Ağdam, Tərtər, Goranboy, Xocalı

    Mətin Eynullayev

    Vergilər nazirinin müavini

    21

    Bərdə, Mingəçevir, Yevlax, Şəki, Ağdam, Tərtər

    Teyyub Cabbarov

    “Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini

    21

    Biləsuvar, Cəlilabad, Cəbrayıl

    Hicran Hüseynova

    Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

    22

    Lənkəran, Astara

    Aynur Sofiyeva

    Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

    22

    Lerik, Yardımlı

    Etibar Məmmədov

    “Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini

    22

    Masallı, Yardımlı

    Rüstəm Şahbazov

    Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

    23

    Goranboy

    Sahib Ələkbərov

    Vergilər nazirinin müavini

    24

    Hacıqabul, Şirvan, salyan, Neftçala, Sabirabad, Saatlı

    Ramiz Rzayev

    Ali Məhkəmənin sədri

    25

    Mingəçevir

    Zakir Qaralov

    Baş prokuror

    25

    Siyəzən, Xızı

    Muxtar Babayev

    Ekologiya və təbii sərvətlər naziri

    25

    Goranboy, Yevlax,Ağdaş

    Firdovsi Əliyev

    Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini

    25

    Naftalan

    Rauf Hacıyev

    Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini

    25

    Mingəçevir

    Kəmaləddin Heydərov

    Fövqəladə hallar naziri

    25

    Neftçala

    Rəfail Mirzəyev

    Fövqəladə hallar nazirinin birinci müavini

    25

    Hacıqabul

    Etibar Mirzəyev

    Fövqəladə hallar nazirinin müavini

    25

    Saatlı

    İnam Kərimov

    Kənd təsərrüfatı naziri

    25

    Oğuz, Qəbələ

    İlham Quliyev

    Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini

    25

    Qax, Şəki

    Seyfəddin Talıbov

    Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini

    25

    Zaqatala, Balakən

    Əbülfəs Qarayev

    Mədəniyyət naziri

    25

    Ucar, Zərdab

    Vaqif Əliyev

    Mədəniyyət nazirinin birinci müavini

    25

    Göyçay

    Rafiq Bayramov

    Mədəniyyət nazirinin müavini

    25

    Ağdaş

    Ceyhun Bayramov

    Təhsil naziri

    25

    Sabirabad, Saatlı

    Firudin Qurbanov

    Təhsil nazirinin müavini

    25

    İmişli, Beyləqan

    Səfər Mehdiyev

    Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri

    25

    Yevlax, Ağdaş

    İsmayıl Hüseynov

    Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini

    25

    Bərdə

    Əsgər Abdullayev

    Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini

    25

    Mingəçevir

    Kərəm Həsənov

    Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsinin sədri

    25

    Naftalan

    Rafiq Cəlilov

    Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

    25

    Göygöl

    Məleykə Abbaszadə

    Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri

    25

    Ağcabədi, Bərdə, Tərtər, Ağdam

    Fuad Hüseynov

    Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

    25

    Bərdə

    Vilayət Eyvazov

    Daxili işlər naziri

    26

    Gəncə, Kəlbəcər, Samux, Göygöl, Daşkəsən, Gədəbəy, Şəmkir, Tovuz, Ağstafa, Qazax

    Mübariz Qurbanlı

    Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

    29

    Cəlilabad

    Siyavuş Heydərov

    Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin birinci müavini

    29

    Lerik

    Gündüz İsmayılov

    Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

    29

    Yardımlı

    Şahin Yusifov

    Ali Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri

    31

    Şabran

    ____________________

    presspark.az/





    Şərhlər (Facebook)